DELL Inspiron 11 3000, Inspiron 11 3148, Inspiron 11 3153 akku 4000mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 11 3000, Inspiron 11 3148, Inspiron 11 3153 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP113NB
63,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 11 3000
Inspiron 11 3148
Inspiron 11 3153
Inspiron 11 3162
Inspiron 11 3148
Inspiron 11 3153
Inspiron 11 3162
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0JV6J
PGYK5
PGYK5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEP113NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120544 |
| Korvaa | 0JV6J / PGYK5 / 00JV6J / 04K8YH / 0PGYK5 / 8NWF3 / GK5KY / OJV6J / P24T / P24T001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 30.4Wh |
| Mitat | 272.80 x 78.80 x 6.70 mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |