DELL Inspiron 11 3000, Inspiron 11 3135, Inspiron 11 3137 akku 4300 mAh
calcActive())">
DELL Inspiron 11 3000, Inspiron 11 3135, Inspiron 11 3137 akku 4300 mAh
In stock
- SKU
- CS-DE3135NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 11 3000
Inspiron 11 3135
Inspiron 11 3137
Inspiron 11 3135
Inspiron 11 3137
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
CGMN2
N33WY
NYCRP
N33WY
NYCRP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE3135NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094807 |
| Mitat | 248.87 x 80.18 x 10.21 mm |
| Korvaa | CGMN2 / N33WY / NYCRP / 0CGMN2 / P19T / P19T001 / P19T002 / P19T003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 49.02Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |