DELL C5621, Latitude 10, Latitude 10 ST2 akku 3900 mAh
calcActive())">
DELL C5621, Latitude 10, Latitude 10 ST2 akku 3900 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL100NB
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
C5621
Latitude 10
Latitude 10 ST2
Latitude 10
Latitude 10 ST2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
1VH6G
1XP35
312-1412
1XP35
312-1412
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEL100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073000 |
| Mitat | 239.00 x 87.34 x 5.70mm |
| Korvaa | 1VH6G / 1XP35 / 312-1412 / C1H8N / FWRM8 / KY1TV / PPNPH / CN-0CT4V5-48637 / CT4V5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 28.86Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |