DELL Alienware M11x, Alienware M11xR2, Alienware M11xR3 akku 4250 mAh
calcActive())">
DELL Alienware M11x, Alienware M11xR2, Alienware M11xR3 akku 4250 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM110NB
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware M11x
Alienware M11xR2
Alienware M11xR3
Alienware M11xR2
Alienware M11xR3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
08P6X6
0DKK25
0PT6V8
0DKK25
0PT6V8
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093688 |
| Mitat | 171.50 x 108.94 x 11.10 mm |
| Korvaa | 312-0984 / 8P6X6 / 999T2086F / DKK25 / KR08P6X6 / T7YJ / 08P6X6 / 0DKK25 / 0PT6V8 / 0T7YJR / PT6V8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 62.9Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |