DELL Alienware 17, Alienware 18, Alienware M17X R5 akku 5600 mAh
calcActive())">
DELL Alienware 17, Alienware 18, Alienware M17X R5 akku 5600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM183NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware 17
Alienware 18
Alienware M17X R5
Alienware 18
Alienware M17X R5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0G33TT
0KJ2PX
2F8K3
0KJ2PX
2F8K3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM183NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098300 |
| Mitat | 175.76 x 86.48 x 19.76mm |
| Korvaa | 2F8K3 / 0G33TT / 0KJ2PX / KJ2PX / G33TT / 02F8K3 / 0J33TT / 451-BBCB |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 82.88Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |