Latitude 2100, Latitude 2110, Latitude 2120 akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Latitude 2100, Latitude 2110, Latitude 2120 akku, 4400 mAh Musta
In stock
- SKU
- CS-DE2100HB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 2100
Latitude 2110
Latitude 2120
Latitude 2110
Latitude 2120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
00R271
06P147
312-0142
312-0229
451-11039
451-11040
451-11456
451-11457
453-10041
453-10042
F079N
G038N
J017
J024N
06P147
312-0142
312-0229
451-11039
451-11040
451-11456
451-11457
453-10041
453-10042
F079N
G038N
J017
J024N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE2100HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054221 |
| Mitat | 203.90 x 45.50 x 39.75mm |
| Korvaa | 00R271 / 06P147 / 312-0142 / 312-0229 / 451-11039 / 451-11040 / 451-11456 / 451-11457 / 453-10041 / 453-10042 / F079N / G038N / J017 / J024N / 01P255 / 04H636 / 0F079N / 0G038N / 0J017N / 0J024N / 0N976R / 0P576R / 0R271 / 0T795R / 0W355R / 1P255 / 4H636 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |