Dell XPS M1330, Inspiron 1318 akku 6600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS M1330
XPS M1350
Inspiron 1318
XPS M1350
Inspiron 1318
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
WR050
451-10473
TT485
312-0739
312-0566
312-0566
312-0567
451-10474
PU556
PU563
451-10473
TT485
312-0739
312-0566
312-0566
312-0567
451-10474
PU556
PU563
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DM1330HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024606 |
| Mitat | 276.20 x 56.30 x 41.00mm |
| Korvaa | 312-0739 / PU563 / 451-10473 / TT485 / 451-10474 / PU556 / 312-0566 / 312-0567 / WR050 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |