Dell XPS M1210 akku 6600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS M1210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0435
312-0436
451-10356
451-10357
451-10370
451-10371
CG036
CG039
HF674
NF343
312-0436
451-10356
451-10357
451-10370
451-10371
CG036
CG039
HF674
NF343
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEXPNB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018209 |
| Mitat | 206.45 x 61.00 x 25.75mm |
| Korvaa | 312-0435 / 312-0436 / 451-10356 / 451-10357 / 451-10370 / 451-10371 / CG036 / CG039 / HF674 / NF343 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |