Dell XPS 15-L521x, XPS L521x akku 5800mAh / 64.38Wh mAh - Musta
calcActive())">
Dell XPS 15-L521x, XPS L521x akku 5800mAh / 64.38Wh mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DES521NB
163,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 15-L521x
XPS L521x
XPS L521x
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
W0Y6W
WOY6W
09F233
WOY6W
09F233
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DES521NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071846 |
| Mitat | 248.00 x 91.20 x 14.00mm |
| Korvaa | W0Y6W / WOY6W / 09F233 / 03NPC0 / 09F2JJ / 3NPC0 / 9F233 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 64.38Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |