DELL XPS 14z, XPS 14Z Ultrabook, XPS 14Z-L412X akku 3900 mAh
calcActive())">
DELL XPS 14z, XPS 14Z Ultrabook, XPS 14Z-L412X akku 3900 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEXP140NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 14z
XPS 14Z Ultrabook
XPS 14Z-L412X
XPS 14Z Ultrabook
XPS 14Z-L412X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0YMYF6
V79Y0
V79YO
V79Y0
V79YO
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEXP140NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078951 |
| Mitat | 220.03 x 86.64 x 11.75mm |
| Korvaa | V79Y0 / V79YO / YMYF6 / 0YMYF6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 57.72Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |