DELL XPS 13 akku 7300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 13 2015 9343
XPS 13 9343
XPS 13-9343
XPS9343-1818SLV
XPS 13 9343
XPS 13-9343
XPS9343-1818SLV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0N7T6
5K9CP
90V7W
CN-0N7T6
DIN02
JD25G
RWT1R
5K9CP
90V7W
CN-0N7T6
DIN02
JD25G
RWT1R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEX139NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116523 |
| Mitat | 271.60 x 108.86 x 5.08mm |
| Korvaa | CN-0N7T6 / 0N7T6 / JD25G / 90V7W / 5K9CP / DIN02 / RWT1R / 0DRRP / JHXPY |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 54.02Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |