DELL XPS 12 9Q33, XPS 13, XPS 13-L321X akku 5800mAh
calcActive())">
DELL XPS 12 9Q33, XPS 13, XPS 13-L321X akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX130NB
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 12 9Q33
XPS 13
XPS 13-L321X
XPS 13-L322X
XPS L321X
XPS L322X
XPS 13
XPS 13-L321X
XPS 13-L322X
XPS L321X
XPS L322X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
489XN
PKH18
Y9N00
PKH18
Y9N00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEX130NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071273 |
| Korvaa | Y9N00 / 489XN / PKH18 / WV7G0 / 0489XN / 0C4K9V / 0PKH18 / 0WV7G0 / 321X-2120 / 3H76R / NVR98 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 42.92Wh |
| Mitat | 300.00 x 119.00 x 6.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |