DELL XPS 11, XPS11-1308T, XPS11-1508T akku 5400 mAh
calcActive())">
DELL XPS 11, XPS11-1308T, XPS11-1508T akku 5400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP110NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 11
XPS11-1308T
XPS11-1508T
XPS11-1308T
XPS11-1508T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
DGGGT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEP110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083498 |
| Mitat | 269.52 x 120.70 x 4.04mm |
| Korvaa | DGGGT |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |