Dell XPS 10 akku 3600 / 26.64Wh mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
JD33K
0FP02G
0FP02G
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DES100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072409 |
| Mitat | 250.63 x 116.02 x 3.39mm |
| Korvaa | JD33K / 0FP02G |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 26.64Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |