DELL Vostro 5460, Vostro 5470 akku 4600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 5460
Vostro 5470
Vostro 5470
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
DXR10
VH748
VH748
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE5460NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079552 |
| Mitat | 198.42 x 108.61 x 7.44mm |
| Korvaa | VH748 / DXR10 / 0VH748 / 6PHG8 / P41G / P41G001 / P41G002 / TWRRK |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 51.06Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |