Dell Vostro 3400, Vostro 3500, Vostro 3700 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Vostro 3400, Vostro 3500, Vostro 3700 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE3400NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 3400
Vostro 3500
Vostro 3700
Vostro 3500
Vostro 3700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
04D3C
04GN0G
0TXWRR
312-0997
312-0998
JK6R
7FJ92
CYDWV
Y5XF9
TY3P4
04GN0G
0TXWRR
312-0997
312-0998
JK6R
7FJ92
CYDWV
Y5XF9
TY3P4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE3400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036616 |
| Mitat | 254.00 x 57.50 x 20.40mm |
| Korvaa | 04D3C / 04GN0G / 0TXWRR / 312-0997 / 312-0998 / JK6R / 7FJ92 / CYDWV / Y5XF9 / TY3P4 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |