Dell Vostro 1310, Vostro 1320, Vostro 1510, Vostro 1511, Vostro 1520, Vostro 2510 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Vostro 1310, Vostro 1320, Vostro 1510, Vostro 1511, Vostro 1520, Vostro 2510 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1310HB
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 1310
Vostro 1320
Vostro 1510
Vostro 1511
Vostro 1520
Vostro 2510
Vostro 1320
Vostro 1510
Vostro 1511
Vostro 1520
Vostro 2510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0724
312-0725
312-0859
312-0922
451-10586
451-10587
451-10655
N950C
N956C
N958C
T114C
T116C
U661H
451-10610
451-10620
T112C
312-0725
312-0859
312-0922
451-10586
451-10587
451-10655
N950C
N956C
N958C
T114C
T116C
U661H
451-10610
451-10620
T112C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1310HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035756 |
| Mitat | 221.80 x 71.80 x 20.80mm |
| Korvaa | 312-0724 / 312-0725 / 312-0859 / 312-0922 / 451-10586 / 451-10587 / 451-10655 / N950C / N956C / N958C / T116C / U661H / 451-10610 / 451-10620 / T112C |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |