Dell Vostro 1220, Vostro 1220n akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Vostro 1220, Vostro 1220n akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1220HB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 1220
Vostro 1220n
Vostro 1220n
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0140
429-14244
J130N
N887N
429-14244
J130N
N887N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1220HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056911 |
| Mitat | 232.80 x 44.50 x 39.80mm |
| Korvaa | 312-0140 / 429-14244 / J130N / N887N |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |