Dell Vostro 1200 akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 1200
Vostro 1200n
Vostro 1200n
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
BATFT00L4
BATFT00L6
RM627
RM628
4UR18650-2-T0044
3UR18650-2-T0044
BATFT00L6
RM627
RM628
4UR18650-2-T0044
3UR18650-2-T0044
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV120NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029854 |
| Mitat | 204.00 x 64.10 x 19.90mm |
| Korvaa | BATFT00L4,BATFT00L6,RM627,RM628,4UR18650-2-T0044,3UR18650-2-T0044 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |