Dell Studio XPS 16, Studio XPS 1640 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Studio XPS 16, Studio XPS 1640 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1640HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio XPS 16
Studio XPS 1640
Studio XPS M1640
Studio XPS 16 1647
Studio XPS 16 1645
Studio XPS 1645
Studio XPS 1647
Studio XPS 1640
Studio XPS M1640
Studio XPS 16 1647
Studio XPS 16 1645
Studio XPS 1645
Studio XPS 1647
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0815
X411C
W303C
U011C
312-0814
W298C
451-10692
X411C
W303C
U011C
312-0814
W298C
451-10692
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1640HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056836 |
| Mitat | 293.00 x 49.20 x 40.50mm |
| Korvaa | 312-0815 / X411C / W303C / U011C / 312-0814 / W298C / 451-10692 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |