Dell Studio 1735, Studio 1736, Studio 1737 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Studio 1735, Studio 1736, Studio 1737 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1735HB
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio 1735
Studio 1736
Studio 1737
Studio 1736
Studio 1737
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
KM973
KM974
KM978
MT335
MT342
PW823
PW824
PW835
RM791
RM868
RM870
312-0711
312-0712
312-0708
KM974
KM978
MT335
MT342
PW823
PW824
PW835
RM791
RM868
RM870
312-0711
312-0712
312-0708
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1735HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035732 |
| Mitat | 299.00 x 51.00 x 40.80mm |
| Korvaa | KM973 / KM974 / KM978 / MT335 / MT342 / PW823 / PW824 / PW835 / RM791 / RM868 / RM870 / 312-0711 / 312-0712 / 312-0708 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |