Dell Studio 1535, Studio 1536, Studio 1537, Studio 1555, Studio 1557 akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Dell Studio 1535, Studio 1536, Studio 1537, Studio 1555, Studio 1557 akku, 4400 mAh Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1535NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio 1535
Studio 1536
Studio 1537
Studio 1555
Studio 1557
Studio 1536
Studio 1537
Studio 1555
Studio 1557
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0701
312-0702
KM958
KM965
MT264
WU946
KM904
KM905
MT264
MT276
PW773
WU960
WU965
312-0702
KM958
KM965
MT264
WU946
KM904
KM905
MT264
MT276
PW773
WU960
WU965
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1535NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032458 |
| Mitat | 205.07 x 49.96 x 20.84mm |
| Korvaa | 312-0701 / 312-0702 / KM958 / KM965 / MT264 / WU946 / KM904 / KM905 / MT276 / PW773 / WU960 / WU965 / 0KM958 / 0KM965 / 0MT264 / 0MT275 / 0MT276 / 0MT277 / 0PW772 / 0RM803 / 0RM804 / 0WU946 / 0WU959 / 0WU960 / 0WU965 / A2990667 / KM887 / KM898 / KM901 / M |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 50.16Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |