Dell Studio 1450, Studio 1457, Studio 1458 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Dell Studio 1450, Studio 1457, Studio 1458 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-DE1450NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Studio 1450
Studio 1457
Studio 1458
Studio 1457
Studio 1458
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
0U600P
312-4009
P219P
U597P
W356P
W358P
N998P
312-4009
P219P
U597P
W356P
W358P
N998P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1450NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041535 |
| Korvaa | 0U600P / 312-4009 / P219P / U597P / W356P / W358P / N998P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 272.15 x 61.39 x 20.81mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |