DELL Precision M4600, Precision M4700, Precision M6600 akku 4400 mAh
calcActive())">
DELL Precision M4600, Precision M4700, Precision M6600 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DE4600NB
59,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision M4600
Precision M4700
Precision M6600
Precision M4700
Precision M6600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
0TN1K5
312-1176
312-1177
312-1176
312-1177
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE4600NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079613 |
| Mitat | 190.60 x 82.50 x 20.00mm |
| Korvaa | 0TN1K5 / FV993 / PG6RC / R7PND / 312-1176 / 312-1177 / 312-1178 / 3DJH7 / 97KRM / 9GP08 / KJ321 / FJJ4W / 04GHF / 0FVWT4 / 1C75X / 312-1354 / 312-1379 / 312-1380 / 451-11742 / 451-11743 / 451-11744 / 451-11978 / 451-11979 / 451-11980 / 451-12032 / 451-BBG |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |