DELL Precision 5510, XPS 15 9530, XPS 15 9550 akku 7300mAh
calcActive())">
DELL Precision 5510, XPS 15 9530, XPS 15 9550 akku 7300mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX195NB
91,95 €
77,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision 5510
XPS 15 9530
XPS 15 9550
XPS 15 9530
XPS 15 9550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
01P6KD
1P6KD
4GVGH
1P6KD
4GVGH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEX195NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118046 |
| Korvaa | 1P6KD / 01P6KD / 4GVGH / 062MJV / 62MJV / M7R96 / P56F / P56F001 / T453X |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 83.22Wh |
| Mitat | 343.10 x 86.45 x 6.90mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |