DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
calcActive())">
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM771HB
74,95 €
55,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision M7710
Precision 17 7000
Precision 17 7710
Precision 15 7000
Precision 15 7510
Precision M7510
Precision 17 7720
Precision 15 7520
Precision 7520
Precision 17-7710
Precision 15-7510
Precision 7510
Precision 7710
Precision 17 7000
Precision 17 7710
Precision 15 7000
Precision 15 7510
Precision M7510
Precision 17 7720
Precision 15 7520
Precision 7520
Precision 17-7710
Precision 15-7510
Precision 7510
Precision 7710
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
T05W1
0FNY7
FNY7
451-BBSE
GR5D3
1G9VM
451-BBSB
451-BBSF
M28DH
MFKVP
RDYCT
To5W1
0FNY7
FNY7
451-BBSE
GR5D3
1G9VM
451-BBSB
451-BBSF
M28DH
MFKVP
RDYCT
To5W1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEM771HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156550 |
| Korvaa | T05W1 / 0FNY7 / FNY7 / 451-BBSE / GR5D3 / 1G9VM / 451-BBSB / 451-BBSF / M28DH / MFKVP / RDYCT / To5W1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 87.69Wh |
| Mitat | 247.14 x 77.35 x 15.86mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |