Dell Precision 15 5510, XPS 15 9550 akku 4600 mAh
calcActive())">
Dell Precision 15 5510, XPS 15 9550 akku 4600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX955NB
79,95 €
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 15 9550
Precision 15 5510
Precision 15 5510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
RRCGW
M7R96
0RRCGW
M7R96
0RRCGW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEX955NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129295 |
| Mitat | 228.55 x 86.14 x 6.90mm |
| Korvaa | 0GPM03 / 0RRCGW / 5D91C / 5XJ28 / 6GPTY / 6GTPY / 62MJV / 451-BBFM / 05041C / 5041C / CP6DF / D1828 / GPM03 / H5H20 / HSH20 / KHCK5 / M7R96 / RRCGW |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 52.44Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |