DELL Latitude Z, Latitude Z D837N, Latitude Z D839N akku 4400mAh/65.1Wh
calcActive())">
DELL Latitude Z, Latitude Z D837N, Latitude Z D839N akku 4400mAh/65.1Wh
In stock
- SKU
- CS-DEZ600HB
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude Z
Latitude Z D837N
Latitude Z D839N
Latitude Z600
Latitude Zn
Latitude Z D837N
Latitude Z D839N
Latitude Z600
Latitude Zn
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
312-0928
312-0929
C931N
D837N
D839N
H018N
H028N
P01L001
X645M
X741M
Y595M
Y596M
312-0929
C931N
D837N
D839N
H018N
H028N
P01L001
X645M
X741M
Y595M
Y596M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEZ600HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056850 |
| Korvaa | 312-0928 / 312-0929 / C931N / D837N / D839N / H018N / H028N / P01L001 / X645M / X741M / Y595M / Y596M |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 269.40 x 55.40 x 20.80mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |