DELL Latitude E7440 Touch, Latitude 14 7000, Latitude 14 E7440 akku 3500mAh
calcActive())">
DELL Latitude E7440 Touch, Latitude 14 7000, Latitude 14 E7440 akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-DE7450NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E7440 Touch
Latitude 14 7000
Latitude 14 E7440
Latitude 14 E7450
Latitude 14 7000
Latitude 14 E7440
Latitude 14 E7450
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
34GKR
3RNFD
451-BBFS
451-BBFT
451-BBFV
451-BBFY
F38HT
G0G2M
G95J5
GV7HC
PFXCR
T19VW
V8XN3
3RNFD
451-BBFS
451-BBFT
451-BBFV
451-BBFY
F38HT
G0G2M
G95J5
GV7HC
PFXCR
T19VW
V8XN3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DE7450NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123217 |
| Korvaa | 3RNFD / G95J5 / V8XN3 / GV7HC / PFXCR / 451-BBFT / 451-BBFV / 451-BBFY / F38HT / G0G2M / T19VW / 34GKR / 451-BBFS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 38.85Wh |
| Mitat | 307.70 x 74.70 x 10.10mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |