Dell Latitude E7270, Latitude E7470 Akku 3300 mAh
calcActive())">
Dell Latitude E7270, Latitude E7470 Akku 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL747NB
69,95 €
52,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E7270
Latitude E7470
Latitude E7470
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
0579TY
0F1KTM
0PDNM2
579TY
F1KTM
PDNM2
0F1KTM
0PDNM2
579TY
F1KTM
PDNM2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEL747NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124412 |
| Mitat | 181.10 x 106.00 x 5.90mm |
| Korvaa | PDNM2 / 579TY / 0579TY / 0F1KTM / 0PDNM2 / F1KTM / 7CJRC / 21X15 / 021X15 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 36.63Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |