Dell Latitude E6400, Latitude E6500, precision M2400, precision M4400 , 6600 mAh Musta
calcActive())">
Dell Latitude E6400, Latitude E6500, precision M2400, precision M4400 , 6600 mAh Musta
In stock
- SKU
- CS-DE2400HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E6400
Latitude E6500
Latitude 6400 ATG
Precision M2400
Precision M4400
Precision M6400
Latitude E6500
Latitude 6400 ATG
Precision M2400
Precision M4400
Precision M6400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
PT434
PT435
PT436
PT437
KY477
KY265
KY266
KY268
FU268
FU274
FU571
MN632
MP303
MP307
NM631
NM633
PT435
PT436
PT437
KY477
KY265
KY266
KY268
FU268
FU274
FU571
MN632
MP303
MP307
NM631
NM633
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE2400HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035664 |
| Mitat | 208.06 x 77.00 x 22.24mm |
| Korvaa | PT434 / PT435 / PT436 / PT437 / KY477 / KY265 / KY266 / KY268 / FU268 / FU274 / FU571 / MN632 / MP303 / MP307 / NM631 / NM633 / 0GU715 / 0H1391 / 0MP307 / 0P018K / 0RG049 / 0TX283 / 0W0X4F / 0W1193 / 1M215 / 312-0215 / 312-0748 / 312-0749 / 312-0753 / 312 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |