DELL Latitude E5440 akku 6600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E5440
Latitude E5540
Latitude E5540
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0K8HC
0M7T5F
1N9C0
312-1351
3K7J7
451-BBID
451-BBIE
451-BBIF
7W6K0
970V9
9TJ2J
CXF66
F49WX
N5YH9
NVWGM
TU211
VJXMC
VV0NF
VVONF
WGCW6
0M7T5F
1N9C0
312-1351
3K7J7
451-BBID
451-BBIE
451-BBIF
7W6K0
970V9
9TJ2J
CXF66
F49WX
N5YH9
NVWGM
TU211
VJXMC
VV0NF
VVONF
WGCW6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DE5540HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117162 |
| Korvaa | VJXMC / VVONF / N5YH9 / 0M7T5F / 0K8HC / 1N9C0 / 7W6K0 / F49WX / NVWGM / CXF66 / WGCW6 / 045HHN / 0FT69 / 0FT6D9 / 0NVWGM / 0WGCW6 / 0Y6KM7 / 312-1351 / 3K7J7 / 451-BBID / 451-BBIE / 451-BBIF / 45HHN / 845HHM / 970V9 / 97oV9 / 9TJ2J / CPA-Y594M / CT-DL544 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Mitat | 208.00 x 79.28 x 21.20 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |