Dell Latitude E4300, Latitude E4310 akku 4400 mAh - Metallic Harmaa
calcActive())">
Dell Latitude E4300, Latitude E4310 akku 4400 mAh - Metallic Harmaa
In stock
- SKU
- CS-DE4300NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E4300
Latitude E4310
Latitude E4310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0822
312-0823
FM332
FM338
HW905
XX327
XX337
0FX8X
312-0823
312-9955
451-10636
451-10638
451-11459451-11460
451-11493
451-11494
451-11495
453-10039
HW905
312-0823
FM332
FM338
HW905
XX327
XX337
0FX8X
312-0823
312-9955
451-10636
451-10638
451-11459451-11460
451-11493
451-11494
451-11495
453-10039
HW905
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE4300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041528 |
| Korvaa | 312-0822 / FM332 / FM338 / HW905 / XX327 / XX337 / 0FX8X / 312-0823 / 312-9955 / 451-10636 / 451-10638 / 451-11459451-11460 / 451-11493 / 451-11494 / 451-11495 / 453-10039 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 209.69 x 60.17 x 23.28mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |