Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DED620HB
59,95 €
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D620
Latitude D630
Precision M2300
Latitude D630
Precision M2300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
451-10297
451-10298
451-10299
JD648
312-0653
451-10299
RC126
310-9080
312-0384
NT379
451-10298
451-10299
JD648
312-0653
451-10299
RC126
310-9080
312-0384
NT379
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DED620HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025832 |
| Mitat | 185.10 x 66.45 x 19.10mm |
| Korvaa | 451-10297 / 451-10298 / 451-10299 / JD648 / 312-0653 / RC126 / 310-9080 / 312-0384 / NT379 / 0GD775 / 0GD787 / 0JD605 / 0JD606 / 0JD610 / 0JD616 / 0JD634 / 0JD648 / 0KD489 / 0KD491 / 0KD494 / 0KD495 / 0NT367 / 0PD685 / 0RD300 / 0RD301 / 0TC030 / 0TD116 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |