Dell Latitude D620 akku 7200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
451-10297
451-10298
451-10299
JD648
312-0653
451-10299
RC126
310-9080
312-0384
NT379
451-10298
451-10299
JD648
312-0653
451-10299
RC126
310-9080
312-0384
NT379
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DED620DB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026358 |
| Mitat | 185.10 x 66.45 x 19.10mm |
| Korvaa | 451-10297 / 451-10298 / 451-10299 / JD648 / 312-0653 / RC126 / 310-9080 / 312-0384 / NT379 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Customer Reviews
Suosittelen
5
Laatu
5
Hinta
5
Alkuperäisen veroinen, mutta tehokkaampi.
Review by
LinuxDell
Akku ollut käytössä noin kolme viikkoa ja toiminut upeasti. Myös toimitus tapahtui
nopeasti. Takuu alkuperäisen akun mittainen.
Suosittelen Dell kannettavan omistajille.
nopeasti. Takuu alkuperäisen akun mittainen.
Suosittelen Dell kannettavan omistajille.
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |