Dell Latitude D531, Latitude D820, Precision M65 akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell Latitude D531, Latitude D820, Precision M65 akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-DED820HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D531
Latitude D820
Precision M65
Latitude D820
Precision M65
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0393
312-0394
312-0401
312-0402
451-10308
451-10309
451-10326
451-10327
CF623
CF704
CF711
F192
DF249
XD739
YD623
YD626
312-0394
312-0401
312-0402
451-10308
451-10309
451-10326
451-10327
CF623
CF704
CF711
F192
DF249
XD739
YD623
YD626
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DED820HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018117 |
| Mitat | 207.60 x 28.10 x 19.80mm |
| Korvaa | 312-0393 / 312-0394 / 312-0401 / 312-0402 / 451-10308 / 451-10309 / 451-10326 / 451-10327 / CF623 / CF704 / CF711 / F192 / DF249 / XD739 / YD623 / YD626 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |