DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
calcActive())">
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL532NB
79,95 €
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 5320
Latitude 7320
Latitude 7420
Latitude 7520
Latitude 7320
Latitude 7420
Latitude 7520
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
7FMXV
9JM71
9JM71
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL532NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165736 |
| Korvaa | 7FMXV |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 57.76Wh |
| Mitat | 254.20 x 104.20 x 5.50mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |