DELL Latitude 5289 2-in-1 / 7390 2-in-1 akku 3850mAh
calcActive())">
DELL Latitude 5289 2-in-1 / 7390 2-in-1 akku 3850mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL739NB
79,95 €
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 5289 2-in-1
Latitude 7390 2-in-1
Latitude 7390 2-in-1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
X49C1
71TG4
CFX97
71TG4
CFX97
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL739NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166184 |
| Korvaa | X49C1 / 71TG4 / CFX97 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 43.89Wh |
| Mitat | 252.12 x 114.35 x 5.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |