DELL Latitude 3340 akku 5800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 3340
Latitude 13 Education
Latitude 3350
Latitude 13 3340
Latitude E3340
Vostro V131 2
Latitude 13 Education
Latitude 3350
Latitude 13 3340
Latitude E3340
Vostro V131 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
YFDF9
VDYR8
HGJW8
YFOF9
5MTD8
H7WX1
451-BBJB
451-BBIY
451-BBIZ
7WV3V
H4PJP
JR6XC
3NG29
451-12176
451-12177
YFDF9-02
VDYR8
HGJW8
YFOF9
5MTD8
H7WX1
451-BBJB
451-BBIY
451-BBIZ
7WV3V
H4PJP
JR6XC
3NG29
451-12176
451-12177
YFDF9-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEV131HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119135 |
| Korvaa | YFDF9 / VDYR8 / HGJW8 / YFOF9 / 5MTD8 / H7WX1 / 451-BBJB / 451-BBIY / 451-BBIZ / 7WV3V / H4PJP / JR6XC / 3NG29 / 451-12176 / 451-12177 / YFDF9-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 64.38Wh |
| Mitat | 272.00 x 48.70 x 35.80 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |