DELL Latitude 15 5000, Latitude E5550, Latitude E5550 15.6" akku 6850 mAh
calcActive())">
DELL Latitude 15 5000, Latitude E5550, Latitude E5550 15.6" akku 6850 mAh
In stock
- SKU
- CS-DE1550NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude E5550
Latitude 15 5000
Latitude E5550 15.6"
Latitude E5450 15.6"
Latitude 3150
Latitude 3160
Latitude E5250
Latitude E5450
Latitude E5270
Latitude E5470
Latitude E5570
Latitude 5450
Latitude 14-E5470
Latitude E3550
Latitude 14 5000
Latitude 15 5000
Latitude E5550 15.6"
Latitude E5450 15.6"
Latitude 3150
Latitude 3160
Latitude E5250
Latitude E5450
Latitude E5270
Latitude E5470
Latitude E5570
Latitude 5450
Latitude 14-E5470
Latitude E3550
Latitude 14 5000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
G5M10
8V5GX
6MT4T
F5WW5
R9XM9
VMKXM
079VRK
0WYJC2
451-BBLN
79VRK
HK60W
R0TMP
ROTMP
WYJC2
K9GVN
YM3TC
0G5M10
07V69Y
451-BBLK
7V69Y
G5m1o
G5mi0
G5mio
HK6DV
K3JK9
P37F
P37F001
P48F
P48F001
P48G
P48G001
PF59Y
TXF9M
8V5GX
6MT4T
F5WW5
R9XM9
VMKXM
079VRK
0WYJC2
451-BBLN
79VRK
HK60W
R0TMP
ROTMP
WYJC2
K9GVN
YM3TC
0G5M10
07V69Y
451-BBLK
7V69Y
G5m1o
G5mi0
G5mio
HK6DV
K3JK9
P37F
P37F001
P48F
P48F001
P48G
P48G001
PF59Y
TXF9M
HUOM! Tämä akku ei ole yhteensopiva 11,1 v version kanssa. Vain 7,4 voltin akkua käyttävän tietokoneen kanssa.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098324 |
| Mitat | 233.08 x 103.50 x 7.32mm |
| Korvaa | G5M10 / 8V5GX / 6MT4T / F5WW5 / R9XM9 / VMKXM / 079VRK / 0WYJC2 / 451-BBLN / 79VRK / HK60W / R0TMP / ROTMP / WYJC2 / K9GVN / YM3TC / 0G5M10 / 07V69Y / 451-BBLK / 7V69Y / G5m1o / G5mi0 / G5mio / HK6DV / K3JK9 / P37F / P37F001 / P48F / P48F001 / P48G / P48G |
| Kapasiteetti (mAh) | 6850mAh / 50.69Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |