DELL Latitude 13 7350 akku 2700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 13 7350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
08K1VJ
0FRVYX
0J84W0
0R89JJ
8K1VJ
FRVYX
J84W0
R89JJ
TM9HP
0FRVYX
0J84W0
0R89JJ
8K1VJ
FRVYX
J84W0
R89JJ
TM9HP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DET137NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139126 |
| Korvaa | TM9HP / 0FRVYX / FRVYX / 08K1VJ / 8K1VJ / 0J84W0 / J84W0 / 0R89JJ / R89JJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.98Wh |
| Mitat | 264.16 x 68.40 x 4.34mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |