DELL Latitude 13 7000 akku 2700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 13 7000
Latitude 7350
Latitude 7350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0GWV47
0MN791
271J9
3WKT0
GWV47
MN791
YX81V
0MN791
271J9
3WKT0
GWV47
MN791
YX81V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL735NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124405 |
| Korvaa | 271J9 / YX81V / GWV47 / 0GWV47 / MN791 / 0MN791 / 3WKT0 / 0271J9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 29.97Wh |
| Mitat | 179.50 x 111.20 x 4.60 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |