Dell Latitude 12 Rugged Extreme 7204 akku 7400 mAh
calcActive())">
Dell Latitude 12 Rugged Extreme 7204 akku 7400 mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL720NB
113,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 12 Rugged Extreme
Latitude 7204
7204
Latitude 7204
7204
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
3NVTG
8G8GJ
8G8GJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEL720NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125686 |
| Mitat | 215.00 x 74.40 x 17.50 mm |
| Korvaa | 8G8GJ / 3NVTG / 03NVTG / 451-BBJJ / NJTCH / VD0FX / P18T001 / P18T0 / P18T002 / V23NY |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 54.76Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |