DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7280, Latitude 12 7480 akku 3650mAh
calcActive())">
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7280, Latitude 12 7480 akku 3650mAh
In stock
- SKU
- CS-DEL127NB
83,95 €
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 12 7000
Latitude 12 7280
Latitude 12 7480
Latitude 12 7280
Latitude 12 7480
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
451-BBZL
DJ1J0
ONFOH
PGFX4
DJ1J0
ONFOH
PGFX4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL127NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136873 |
| Korvaa | 451-BBZL / DJ1J0 / PGFX4 / ONFOH / 00G74G / 02PFPW / 03KF82 / 08JYHH / 0G74G / 0NF0H / 0PGFX4 / 2PFPW / 3KF82 / 8JYHH / 9W9MX / C27RW / DJ1JO / P100G001 / P28S / P28S001 / P28S002 / P73G / P73G001 / P73G002 / P96G002 / P96G003 / P97G002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 41.61Wh |
| Mitat | 200.35 x 103.30 x 5.46mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |