DELL Latitude 12 5285 akku 5200 mAh - musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
C5621
Latitude 10
Latitude 12 5285
Latitude 10
Latitude 12 5285
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL alkuperäisakut:
J0PGR
JOPGR
6CYH6
725KY
K5XWW
B102286-0001
JOPGR
6CYH6
725KY
K5XWW
B102286-0001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEL125NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129271 |
| Mitat | 192.16 x 92.35 x 5.23mm |
| Korvaa | J0PGR / JOPGR / 6CYH6 / B102286-0001 / 51KD7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 39.52Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |