DELL kannettavan tietokoneen XPS 13D-8808 / XPS13D-5701 yhteensopiva akku 6040mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen XPS 13D-8808 / XPS13D-5701 yhteensopiva akku 6040mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX138NB
71,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XPS 13D-8808
XPS13D-5701
Schenker S306
XPS13D-8708T
XPS13D-3701
XPS13D-7508T
XPS13D-6503
XPS13D-4508
XPS13D-6608
XPS13D-2708
XPS13D-7708T
XPS13D-6701
XPS13D-4608
XPS13D-5708
XPS13D-4708
XPS13D-5501
XPS13D-4501
XPS13D-6508
XPS13D-3608
XPS13D-8808
XPS13D-5608
XPS13D-6708
XPS13D-2701
XPS13D-2501
XPS13D-2608
XPS13D-8508T
XPS13D-4701
XPS13D-5508
XPS13D-2508
XPS13D-3501
XPS13D-6501
XPS13D-3508
XPS13D-3708
U13S881
XPS 13-8808
XPS13 8808
TU131
XPS13D-5701
Schenker S306
XPS13D-8708T
XPS13D-3701
XPS13D-7508T
XPS13D-6503
XPS13D-4508
XPS13D-6608
XPS13D-2708
XPS13D-7708T
XPS13D-6701
XPS13D-4608
XPS13D-5708
XPS13D-4708
XPS13D-5501
XPS13D-4501
XPS13D-6508
XPS13D-3608
XPS13D-8808
XPS13D-5608
XPS13D-6708
XPS13D-2701
XPS13D-2501
XPS13D-2608
XPS13D-8508T
XPS13D-4701
XPS13D-5508
XPS13D-2508
XPS13D-3501
XPS13D-6501
XPS13D-3508
XPS13D-3708
U13S881
XPS 13-8808
XPS13 8808
TU131
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
TU131-TS63-74
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX138NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196440 |
| Korvaa | TU131-TS63-74 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6040mAh / 44.7Wh |
| Mitat | 306.10 x 98.20 x 8.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |