DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 7390 yhteensopiva akku 6500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 7390 yhteensopiva akku 6500mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX739NB
79,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XPS 13 7390
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
52TWH
XX3T7
XX3T7
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX739NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158905 |
| Korvaa | 52TWH / XX3T7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6500mAh / 49.4Wh |
| Mitat | 264.52 x 114.80 x 5.00mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |