DELL kannettavan tietokoneen X15 R2 WNR2X15CTO40S / X15 R2 NAHMX15R2_H90E yhteensopiva akku 7250mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen X15 R2 WNR2X15CTO40S / X15 R2 NAHMX15R2_H90E yhteensopiva akku 7250mAh
In stock
- SKU
- CS-DEX152NB
71,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X15 R2 WNR2X15CTO40S
X15 R2 NAHMX15R2_H90E
X15 R2 NAWX15R210SC
X15 R2 WNR2X15FTROH
X15 R2 WNR2X15CTO40SSB
X15 R2 NAHMX15R2_PH1F
X15 R2 AWR2-0972
X15 R2 WNR2X15CTO30SSB
X15 R2 NAWX15R203
X15 R2 NAHMX15R2_H4E
X15 R2 NA15X15R2_H63E
X15 R2 NAWX15R204
X15 R2 397
X15 R2 P111F
X15 R2 WNR2X15FOWQS
X15 R2 NAHMX15R2_PH3
X15 R2 WNR2X15CTO30S
X15 R2 AWX15R2-9301WHT-PUS
X15 R2 NAWX15R202
X15 R2 NAWX15R211SC
X15 R2 GMWNR2X15CTO40S
X15 R2 NAHMX15R2_PH1E
X15 R2 WNR2X15ESO1S
X15 R2 NAHMX15R2_H11E
X15 R2 NAWX15R207
X15 R2 NA15X15R2_H62E
X15 R2 WNR2X15CTO20SSB
X15 R2 NAHMX15R2_H3E
X15 R2 AWR2-0941
X15 R2 GMWNR2X15CTO20S
X15 R2 NAWX15R208
X15 R2 WNR2X15FTHFH
X15 R2 NAWX15R206
X15 R2 NAHMX15R2_PH3E
X15 R2 8PYH6
X17 RTX 3080 P48E
X15 R2 GMWNR2X15ESO1S
X15 R2 NAHMX15R2_H2E
X15 R2 WNR2X15CTO10S
X15 R2 AWX15R2-7662WHT-PUS
X15 R2 NAWX15R201
X15 R2 GMWNR2X15CTO30S
X15 R2 NAHMX15R2_PH4E
X15 R2 WNR2X15CTO20S
X15 R2 NAHMX15R2_H10E
X15 R2 NAWX15R205
X15 R2 NA15X15R2_H61E
X15 R2 WNR2X15CTO10SSB
X15 R2 NAHMX15R2_H1E
X15 R2
Inspiron 16 7620 2-in-1
Alienware X15 R1 NAWX15R101
Alienware X15 R1
X15 R2 NAHMX15R2_H90E
X15 R2 NAWX15R210SC
X15 R2 WNR2X15FTROH
X15 R2 WNR2X15CTO40SSB
X15 R2 NAHMX15R2_PH1F
X15 R2 AWR2-0972
X15 R2 WNR2X15CTO30SSB
X15 R2 NAWX15R203
X15 R2 NAHMX15R2_H4E
X15 R2 NA15X15R2_H63E
X15 R2 NAWX15R204
X15 R2 397
X15 R2 P111F
X15 R2 WNR2X15FOWQS
X15 R2 NAHMX15R2_PH3
X15 R2 WNR2X15CTO30S
X15 R2 AWX15R2-9301WHT-PUS
X15 R2 NAWX15R202
X15 R2 NAWX15R211SC
X15 R2 GMWNR2X15CTO40S
X15 R2 NAHMX15R2_PH1E
X15 R2 WNR2X15ESO1S
X15 R2 NAHMX15R2_H11E
X15 R2 NAWX15R207
X15 R2 NA15X15R2_H62E
X15 R2 WNR2X15CTO20SSB
X15 R2 NAHMX15R2_H3E
X15 R2 AWR2-0941
X15 R2 GMWNR2X15CTO20S
X15 R2 NAWX15R208
X15 R2 WNR2X15FTHFH
X15 R2 NAWX15R206
X15 R2 NAHMX15R2_PH3E
X15 R2 8PYH6
X17 RTX 3080 P48E
X15 R2 GMWNR2X15ESO1S
X15 R2 NAHMX15R2_H2E
X15 R2 WNR2X15CTO10S
X15 R2 AWX15R2-7662WHT-PUS
X15 R2 NAWX15R201
X15 R2 GMWNR2X15CTO30S
X15 R2 NAHMX15R2_PH4E
X15 R2 WNR2X15CTO20S
X15 R2 NAHMX15R2_H10E
X15 R2 NAWX15R205
X15 R2 NA15X15R2_H61E
X15 R2 WNR2X15CTO10SSB
X15 R2 NAHMX15R2_H1E
X15 R2
Inspiron 16 7620 2-in-1
Alienware X15 R1 NAWX15R101
Alienware X15 R1
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
DWVRR
NR6MH
NR6MH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEX152NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204220 |
| Korvaa | DWVRR / NR6MH |
| Kapasiteetti (mAh) | 7250mAh / 82.65Wh |
| Mitat | 326.00 x 88.20 x 7.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |