DELL kannettavan tietokoneen Venue 10 Pro / Venue 10 Pro 5056 yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Venue 10 Pro / Venue 10 Pro 5056 yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-DEV057NB
61,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Venue 10 Pro
Venue 10 Pro 5056
Venue 10 Pro 5056
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0VN25R
GFKG3
VN25R
GFKG3
VN25R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEV057NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171669 |
| Korvaa | GFKG3 / 0VN25R / VN25R |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 30.34Wh |
| Mitat | 230.00 x 97.00 x 4.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |