DELL kannettavan tietokoneen Precision 7330 / Precision 7530 yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 7330 / Precision 7530 yhteensopiva akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-DEP753NB
77,95 €
65,95 €
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Precision 7330
Precision 7530
Precision 7540
Precision 7730
Precision 7530
Precision 7540
Precision 7730
Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0RY3F9
0VRX0J
0WMRC77I
451-BCGI
5TF10
7M0T6
CJ18V
DP9KT
GW0K9
NYFJH
P34E001
P34E002
P74F
P74F001
P74F002
RY3F9
0VRX0J
0WMRC77I
451-BCGI
5TF10
7M0T6
CJ18V
DP9KT
GW0K9
NYFJH
P34E001
P34E002
P74F
P74F001
P74F002
RY3F9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DEP753NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159872 |
| Korvaa | 0RY3F9 / 0VRX0J / 0WMRC77I / 451-BCGI / 5TF10 / 7M0T6 / CJ18V / DP9KT / GW0K9 / NYFJH / P34E001 / P34E002 / P74F / P74F001 / P74F002 / RY3F9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 91.2Wh |
| Mitat | 333.00 x 81.00 x 10.86mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |